Köpeğim İçin Uygun Zemin Nasıl Olmalı

irmtnc3

Köpeğim ilk geldiği zamanlar bahçede salık duruyordu fakat 1-2 ay sonra bahçemizde bulunan ağaçların diplerini sürekli kazıyor ve köklerine kadar kuyu oluşturuyordu bizde bu şekilde yer yaptık yerde de teller var kazmaması için fakat köpeğim için ve temizlik görünüş açısından çok kötü kullanışsız oldu buraya ne yapabiliriz çim yapamıyoruz çünkü sürekli gezindiği ve idrarını yaptığı için çimler ölüyor yada çıkmıyor bu zemin e nasıl bir şey yapabiliriz?

1 CEVAP

aysekara1

Çok güzel olmuş yeri. Bence böyle kalmasında bi sakınca yok.