Acil Bakarmısınız Mama

Metehan06

Evde kedi maması çok az kalmış yarın çıkıp alıcam bi aksilik olur çıkamazsam ne verebilirim acil yazarsanız memnun olurum tüm cevap verenlere teşekkür ederim

3 CEVAP

Snzlc

Tavuk ciğeri alabilirsiniz. Bütün marketlerde satılır. Kilosu 13-14 lira falan birazını pişirip verirsiniz herşeyden iyi olur. Zaten bir kilonun hepsini de yiyemez bir günde başka zamanda yaş mama niyetine verirsiniz

ebrardogan

Acil olarak istiyor iseniz, (Kediniz yetişkin ise) Junge'ın 1 liralık mamalarından alabilirsiniz. (Yavru ise herhangi bir yaş mama albilrisiniz)

Ben de aynı durumu yaşıyorum.Gidip bi tavukçudan 10tl tavuk göğsü alın ufak ufak sadece suyla haşlayıp geri kalanıno buzluğa atın ben bu şekilde idare ediyorum birkaç gündür.