Doğum Sonrası

Hacci

Merhaba, kedim 06.06 da doğum yaptı ilk doğumu 6 bebeği oldu sonuncu ölü doğdu maalesef.Soruma gelecek olursak doğum sonrası akıntı(boz bir kırmızı kahvemsi gibi) oluyor araştırdım ama hem normal hem anormal deniliyor hangisi doğru bilemedim.Son olarakta yavrularda göbek atar gibi tık tık atıyor vücutları bazen zıplıyor gibi kasılıyor gibi betimleyemedim ama anlatabilmişimdir umarım neden olur sizce.

2 CEVAP

NazKai

Anne ve baba kedinin cinsi ne?

Ahmetemind

Doğum sonrası koyu kırmızı - kahverengi akıntı normal. Bir süre daha devam edebilir. Ancak yavruların kasılma hareketi konusunda hiçbir bilgim yok. Veterineri arayıp danışmanız, gerekirse gidip götürmeniz iyi olur