Ne Yapayım?

alaralovecats

Erkek scottish fold ve dişi sarman kedim var. Bir kedi daha sahiplenmek istiyorum dişi mi alsam daha iyi anlaşırlar erkek mi? Birde yeni sahipleneceğim kedim 1 yaşlarında olursa köpeğim ile anlaşabilirlermi?

1 CEVAP

gulsundusmez

dişi erkek fark etmez ama erkek erkeğe daha oyuncu dişiler genelde daha sakin.köpeğiniz diğer kedilerle anlaşıyorsa yeni gelende ortama ayak uyduracaktır ama direk çat köpeğin önüne koymayın boxta tutun 1-2 gün ona kokusuna alışsın .zaten yeni ev yeni kediler köpek pek kolay olmaz ama sonunda olacaktır sabır lazım