Küsmüş Olabilir Mi

Aebrup

Pisiciğim onceden hep benim yanimda uyurdu ama artik gidiyo karşı yatakta uyuyo yanimda durmuyo cok üzülüyorum acaba bana küsmüş olabilir mi

11 CEVAP

ursaminor

Valla ev zaten 45 derece, bizim kız bacaklarımın üzerinde yatıyor şu anda cayır cayır yanıyorum ben. Onunla birlikte 59 dereceye ulaşmızdır. Sanki dizlerimden aşağısı başka bir insana ait gibi yabancılaştım. Ne dilediğinize dikkat edin yani :D

Cotontzu_Siri

Ursaminora katılıyorum

KedimVar

Bizimkisi tam tersi üstüme yapışıp kalıyor. Sürekli bir kucağa yatma merakı saldı. Her nedense umarım uzun süre böyle devam eder. :D Kedinizin dışarıda merak ettiği bir şey olabilir. Kendi kontrolünüzde dışarı çıkarabilirsiniz isterseniz. Ama daha yavru olduğu için hastalanabilir. Onun İçin bence hiç çıkarmayın. Çıkabileceği her yeri kapatın. Alışmasın sonra kaçar dışarı. Merakı bir süre sonra biter bence.

burakbyk

espiri yapiyorlar ya angelina julie olsa onla bile yatmam bu sıcakta diye o misal :)

sarpyilmaz

Sanmam havalar sıcak ondandır

Reyyanhan

Havalardan

Benim1kedimvar

Bizimkide depresyonda sanıyoduk sıcak havalardan kaçtığı için kanepe arkalarına yatıyormuş . Kış gelince eski haline geri döner merak etmeyin

Aebrup

Ya köydeyiz suan hava burda serin de o yuzden oyle düşündüm, bi de disari cikmak istiyo izin vermiyorum o yuzden mi acaba

TarcinBey

Uzun suredir boyleyse bilmiyorum ama benim kedimde uykusu gelince koşa koşa kucagima gelirdi ama artik sabahlari alsam bile kaciyor ve disari cikmak istiyor bende izin vermiyorum ama geceleri yine kucagima koşuyor

TarcinBey

Yani sanmiyorum o anki ruh haline bagli bir seydir

Aebrup

Teşekkür ederim bu disari çıkma aski ile ilgili napicam bi kere kaçtı simdi hep agliyo kapıda bekliyo disari cikmak icin daha 4 aylik bi de korkuyorum