Kedim Gençlik Hastalığına Yakalandı Süreç Nasıl Geçicek Ne Yapabilirim

2 gün önce kedim hiç hareket etmeden yatıyordu. Hareketlerinde tuhaflık olduğunu farkedip veterinere gittik ve gençlik hastalığına yakalandığını öğrendik. Hemen veterinerde yatışa alındı orada bakmaya başladılar bugün veterinderde ki ilk günü ama çok korkuyorum 10 aylık kedim aşıları tam ama karma aşısı 3 doz yerine 2 doz almış sanırım o sebepten bulaştı. Kan değerleri çok düşük ne yapacağımı bilmiyorum sürekli ziyarete gidiyorum.

8 CEVAP

Monserzk

Çok geçmiş olsun umarım en yakın zamanda atlatır 🙏🏻 Moralinizi yüksek tutun

Aybuke22

Çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda yener hastalığı

Yumosi

geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda iyileşir

Hilalllllll

Umarım iyileşir ya 🥺🐈

Catsnbirb

merhaba, kedim geçirdi bunu. SICAK TUTUN bolca. ayrıca düzenli olarak her gün serum almalı ve her gün önüne su koyun ve içmesini bekleyin. bu hastalığın beşinci günü kritiktir. mümkünse fakülteye gidin. ben kedimi 12 gün boyunca götürdüm. düzelene kadar kanlı ishal ve kusmaları oldu ama sonra toparladı. tavsiyem sizin evde kalma imkanınız varsa kediye evde siz kendiniz bakın ki sıcakta mı değil mi görürsünüz.

bugün tekrar veterinere ziyarete gittim kedimde iştahsızlık var yemek yemesi lazım ama yemiyor. ama onun dışında kan değerleri normalde yok du o derece kötüydü ama şuan kan değerleri yükselmiş yeterli değil ama iki gün için yeterli seviyedeymiş. elimden yemek yiyor ama boğzında kızarıklıktan yemek yiyemiyor. o sebeple hekimimiz belki sitresten de yemek yemiyor olabilir dedi. duruma göreve ev ortamında tedavisi devam edebilir. gene de burada paylaşmak istedim...

Çok teşekkürler 🤲🏻 bugün zorla yemek yedirmeye başlıycaklar. Ağzında ki yaranın sebebinin farklı bir hastalık olmasından şüpheleniyorlar. Onun testleri yapılacak. Genel durumu iyi 🥺

Cemay26

İNŞÂALLAH