Kedimin Kulağındaki Ne Olabilir ?

BusraLuti

Merhaba bugün kedimin kulağında böyle bir şey farkettim. İki kulağında da var kaşımaktan yara mı olmuş farklı bir şey mi var? Veterinere yarın götüreceğim böyle bir şey yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?

3 CEVAP

simbakedi

arka tırnakları uzunsa kaşımaktan dolayı olabilir. ama fazla kaşımaktansa alerji gibi nedenler olabilir nedeni. veterinere göstermekte fayda var

BusraLuti

Veterinere gösterdim mantar veya kulak uyuzu başlangıcı dedi ilaca başladık

gurbuzzz

Merhaba benim kedimin de bu şekilde kulak içinde mantar çıktı. Crystalinli pamuk ile temizleyip oridermyl krem sürüyoruz. Siz ne kullandınız kediniz iyileşti mi?