Acil! Kedime Bu Mamayı Verdim Bir Şey Olur Mu?

Zeytinlicorek

Kedimin maması bittiği için ve yakınlarda yavru kedi maması alabileceğim bir yer olmadığı için markette bulduğum mamayı almak zorunda kaldım. Kedim 2,5 aylık. Bir iki gün içerisinde internetten sipariş verip başka mama alacağım. Birkaç gün bundan yese bir sıkıntı olur mu? Bu markayı daha önce duymadım, bilgilendirirseniz sevinirim. Bu arada kedim de mamayı yememezlik etmedi, bayağı da sevdi.

6 CEVAP

yasement

Olmaz ama birden mama degisimi yapmamaya dikkat edin en az bir hafta gecis sureci olmali

Zeytinlicorek

Peki teşekkür ederim :)

yasement

Olsun mama harici yedigi biseyler varsa onunla yan yana verirseniz de iyi olur

Zeytinlicorek

Ayran veriyorum yanında, teşekkür ederim. :)

KedimVar

Bir iki gunluguneyse sorun olmaz

Zeytinlicorek

Diğer mama bittiği için bir anda geçmek zorunda kaldım ama bir dahakine öyle yapmaya çalışacağım.