Köpeğim Kedi Kakası Yiyor

Berilsue

Köpeğim kedinin kumundan kakasını ve çişini yemeye çalışıyor. Bunu nası engelleyebilirim?

4 CEVAP

Köpeğin neden böyle yaptığını bilmiyorum ama köpek büyükse, kedi ye kapaklı kapalı tuvalet kabı alabilirsiniz.

Berilsue

Köpek 7-8 aylık kedi 3 aylık. Kapalı olsa da içine girebilir. Köpeğim pug. Kum kabına girebiliyor. 😓

zibityus

kum kabının olduğu odaya köpeği sokmayarak

puglife

Pug cinsi köpekler inatçı olabiliyorlar, bende de var. Mutlaka cezalandırman gerek. Bunu yaptığı zaman ona kızman en iyisi. Hayır komutunu biliyorsa hayır diye her seferinde uyarman, bıkmadan sıkılmadan devam etmen gerek. Onu kum kabından ya da kum kabını ondan uzak tutmaya çalış.