Yaş Maması Bozulur Mu?

KedimVar

Bugün sokaktaki kedilere yaş mama veriyordum. Biraz da kendi kedime veriyim dedim. Mamanın son kullanma tarihine 1 yıl var. Ama aldığımdan beri dışarıda duruyor buzdolabına koymak aklıma gelmedi. Ama daha önce hiç acmamistim yeni bugün actim. Açar acmaz da buzdolabına koydum. Bozulmuş mudur? Evde bir paket daha var onu buzdolabına mı koyayım yoksa dışarıda kalsa sorun olur Mu? Ayrıca serinlesinler diye sularina buz koyuyorum. Sorun olur mu? Hasta olurlar mı? Cevaplar için teşekkürler :) bu arada yaş mamanın markası royal canın yavru kediler için olani. Daha da alicam. Sokaktaki yavrulara tüm ölçüm kabini dolduracak şekilde yavru maması versim. Sonra bir paket yaş mama sonra yine doymayınca bir daha kuru mama verdim. Royal canin in. Nasıl yediler bir görmeniz lazım. 2 yavru ve 1 anne. Onlar için ayrı bir soru açacağım az sonra. 2. Isim onlara sahip bulmaya çalışmak olacak. 2 smokin yavru. Cinsiyetlerini bilemiyorum ele gelmiyorlar. Sanki biraz konudan saptım kusura bakmayin.

1 CEVAP

yasement

Acilmadigi surece disarda dursun zaten, petshoplarda rafta bekletiyor. Cok gunes almayan bi yerde olursa iyi olur.