Köpek Dişleriyle Ayağımı Çizdi

theyusra

biz apartmanımızın önünde bir sürü kedi ve köpek besliyoruz, bir kaç gün önce de yavru bir köpek gelmiş onu da beslemeye başladık ama az önce ayağıma atladı, ısırmaya çalıştı bir süre muhtemelen oyun oynamak istiyordu yine de ısıramadı ama dişleriyle çizmiş bacaklarımı. zaten dışarıda olduğum için eve gelince hemen banyo yapıp batikon sürdüm, geçen ay da 4 tane kuduz aşısı vurulmuştum. sizce bir şey olur mu ya da bir şey yapmalıyım fikir verir misiniz tedirgin oldum biraz 🤕

6 CEVAP

sherbatsky

4 ay çok uzun bi süre değil aslında sanmıyorum aşısız milyonlarca sokak kedisi ısırığı çiziği yedim genelde kolonya gibi yüksek alkollü birşeyle temizledim bişey olmadı çok şükür yinede bir danışın derim isterseniz doktorunuza

Böyle durumlarda ilk yapacağınıx şey sabunlu su ile yıkamak olsun

Bende bir problem olacağını düşünmüyorum

theyusra

anladım çok teşekkür ederim

theyusra

tabi ki dediğim gibi hemen banyoya girip 3 kere sabunlu suyla yıkadım zaten

theyusra

çok sağolun biraz daha rahatım şu an düne göre 🥺