Kedime 10Kg Mama Alsam Bozulur Mu ?

Edato

kedim matisse mama denedi. çok da severek yedi. 10kg birden alsam bozulma bayatlama riski var mı yoksa düzgün saklarsak sıkıntı olmaz mı . bir tek kedim var şuan 3 aylık.

3 CEVAP

burakbyk

riski var 2-3 kiloluk şeklinde devam edin derim

KedimVar

Biz almıştık tek kedimiz varken. Mama saklama kaplarına koyarsanız sorun olmaz. Küçük küçük parçalara ayırırsanız kapların ağızlarını sık sık açmayacağınız için kolay kolay bozulmaz ama 3 aylık bir kedi ne kadar yiyebilir ki. Bizimki yetişkin bir kediydi böyle yaptığımızda. Yavru kediyle sonuç Nasıl olur bilemiyorum.

KedimVar

Bir de havalar sıcak onun da etkisi olabilir belki.