Reflex,Britcare,Bestpet,Felicia

Arkadaşlar merhaba,
Soru başlığa yazdığım mama markalarını deneyler görüşlerini yazabilir mi?

10 CEVAP

Aralarında en iyisi brit care. Sonra felicia. Diğerlerinin önermem.

aysenuroz

Hiçbirini denemedim Reflex ve Bestpet pek önerilmiyor o düzeyde mystic, golosi gibi mamaları tercih edebilirsiniz. Felicia da gerçek et yok ama diğer değerleri güzel kullananlar memnun olduğunu söylüyo genelde ama felicia kullanacaksanız ya tavuk ciğer gibi desteklemeniz ya da farklı bi mamayls karıştırmanız gerekir bence. Brit care içerik olarak güzel ama çoğu kişi ishal yaptığını söylüyo.

tyguler

felicia kullanıyoruz, son zamanlarda dışkısında mamadan kaynaklı problem yaşıyoruz, onun haricinde bir problemimiz olmadı

Bestpeti asla ama asla önermiyorum hastalıklarını atlatmak üzere olan kedilerime vermiştim hepsi tekrar ishal olmuştu su gibi o kadar kalitesiz bir mama ki... asla. britcare fiyatına göre iyi değil bence çünkü cidden kediler zar zor yiyor. reflex değil de reflex plus ve felicia orta segment mamalar içerik olarak uzun süre felicia kullanmıştım sokaktakilere fakat evdekilere kısır ını kullanınca kronik ishal yaptığını fark ettim. reflex plusta da biraz kabızlık... ama içerik olarak reflex plus daha iyi sanırım.

Zeeelis

dedikleriniz arasından en iyisi brit care ama fiyatı da biraz daha fazla tabi.Eğer diğer saydıklarınız gibi bütçede mama önerisi isterseniz mystic ve golosi daha iyi olur sanki ama kedinizin bünyesinin verdiği tepkiler de farklı olabilir denemek lazım

mrcasper

mystic öneririm uygun fiyatlı ve içeriği iyi bir mama

Lils

1 ay Reflex kullandım. Kedim yedi ama içeriği kötü uzak durun bence.

Lils

Brit care en iyisi. Ayrıca bozita ve sanabelle de bakabilirsiniz

Şuan royal canin kısır mama kullanıyoruz royalden düşük bütçeli bir mamaya geçmem lazım bunlar çıktı karşıma bir de benim kedim biraz hassas mama konusunda ama karar veremiyorum ne yapacağıma

Sırf düşük bütçeli mama alacağım diye de çocuğu hasta etmek istemiyorum bir de vet masrafı çıkar