Yavru Kedimi Odada Tek Bırakıyorum

silakarbuzz

İyi akşamlar, bir sorum olucaktı ailem çalıştığı için sabah herkes evden gidiyor 3 aylık olan kedimle evde ikimiz kalıyoruz. beraber olduğumuz zamanlarda evde dolaşmasına izin veriyorum ama bazen benim dışarı çıkmam gerekiyor ve kedimi eve salamıyorum bu yüzden odamda bırakıyorum kumu maması suyu zaten benim odamda ama maalesef çok miyavlıyor ben de o miyavlayınca çok aklım kalıyor acaba bir sorun olur mu?

10 CEVAP

simbakedi

eger salona ve mutfaga alismasiysa oranin kapisini kapatin kalan yerlerde gezsin. kendine zarar verecegini dusunuyorsaniz da szarar verebilecek seyleri ortadan kaldirin. kocaman kedi olmus odaya kapatmayin artik ozellikle de istiyorsa

pablopicasso

Gerçekten neden tek oda hapsine mahkum ediyorsunuz? En azından mutfak ve salonu kapatıp, odasında ve antrede dolaşmasına izin verin.

chromatica

ben yavruyken dışarı çıktığım zaman evin tüm kapılarını kapatıp sadece kaldığı odanın yani kendi odamın kapısını açık tutuyordum, hem yavru tek başına korkar diye hemde bir şey olmasın diye. gerçi şimdide aynı şekil yapıyorum hatta kapıları kilitliyorum çünkü beyefendi kapıları açıyor zıplayıp :D

eminxrl

bir sorun olmaz ama korkar sadece odanda tek başınaada oyanayabileceği oyuncaklarda barındırırsan mükemmel olur ama asla sağlığı için sorun olmaz kafana takma

blue_hpood

neden salamıyorsunuz?

silakarbuzz

blue_hpood kendisine zarar verip bir şeyleri kırar diye korktuğumuz için salamıyoruz

silakarbuzz

pablopicasso oda hapsine almak bende istemiyorum dediğiniz gibi yapacağım cevabınız için teşekkür ederim

silakarbuzz

simbakedi cevabınız için teşekkür ederim zaten bize geleli çok olmadı kapıları kapatınca da gezinebileceği pek bir alan kalmıyor açıkçası ama denerim tabii ki evde tek başına durmaya alışması lazım ben evde yokken tekrardan teşekkür ediyorum 😊

silakarbuzz

chromatica bende öyle yapmayı planlıyorum cevabınız için teşekkür ederim ☺️

silakarbuzz

eminxrl cevabınız için çok teşekkür ederim ☺️