Kedi Maması Öneri

Merhaba , kedimin maması bitti ve diyet mamaya gecmem gerek. Buradaki veterinerde virbac weight loss mama var ama sipariş verdiler ama bir türlü gelemedi. Elimdeki mevcut mama da bitti. Sitelerden ulasabildigim diyet mamalar şunlar
Happy Cat diyet
Nd kinoa weigh management
Proplan diyet
Hills diyet
Spectrum
Hangisini almalıyım. Aslında veteriner serisi kullanmak istiyorum ama günlerdir mama bekliyorum gelmedi. Sağlıklı kilo vermesi lazım. Önerileriniz gerekiyor

7 CEVAP

Buna benzer başlıklar var aslında daha detaylı öğrenebilirsiniz. Eğer kedinizi oynatacak ve yoracaksınız yani yediğini biraz da olsa harcatacaksanız nd yi öneririm

İnceledim soruları ama benim sorumun cevabı yok.

chromatica

bunlardan sadece proplan'ı denedim ve kedim önceki maması kadar iştahlı yemedi. advance kesinlikle öneririm kedime bayadır bu mamayı veriyorum hatta proplanı sevmedi diye tekrardan bu mamaya geçiş yatpım ve tüyleri çok parlak oluyor içeriğide kötü değil. bir bakın derim :)

kesinlikle bunların arasında Nd kinoa weigh management en iyisi olur çünkü diğerlerine karşı +tahılsız.

Bozita diet and stomach bi araştır istersen

mrcasper

nd nd nd

Happycat aldım saman gibi geliyor galiba. yağ oranı %8 hiiiicc beğenmedi aç kaliyo ama yemiyor. Bozita aldım hem de büyük umarım yer