Kısırlaştırmadan Önce Bağışıklık Güçlendirici Takviye Öneri

melikecet

Kedim şuan 4 aylık önümüzdeki ay kilosu yerindeyse ve tabii testler falan uygunsa kısırlastirmayi düşünüyorum ama şuan sadece takviye bağışıklık güçlendirici ne kullanabilirim gimcat kullanıyorum mutamin organics somon mu kullansam ne düşünüyorsunuz bu konuda mutamin yeterli olur mu daha iyi aynı fiyatlarda bildiğiniz var mıdır

5 CEVAP

5 aylık kısırlaştırma için biraz küçük değil mi? Özellikle erkek kedilerde 1 yaşı beklemek öneriliyor

melikecet

Kedim dişi veteriner kizginliga hiç girmeden kisirlastirdi ablamin kedisini oda 5 aylıktı tabi 5 aylık olur olmaz da değil gerekli kan alma vs yapılacak uygunsa yaptırıcam

Pufininelifi

Viyo recuperation öneririm. 1 haftalık bir kür. Kısırlaştırmadan 4 gün önce başlarsanız hem kısırlaştırma öncesi bağışıklığını güçlendiricektir hem de kısırlaştırma sonrası.

AleynaParlak

Ben kedim Hamile ikende vitamin olsun diye kemik suyu tavuk suyu ve bolca vitamin malt

theyusra

bilip bilmeden yok 5 aylık küçük yok 1 yaşını bekleyin yok gelişimini etkiler falan filan deyip durmayın kim öneriyor acaba 1 yaşında kısırlaştırayı?? bu arada kullanmak istemenizi anlıyorum ama gerek yok aslında, yine de kullanmak istiyorsanız biopetactive vitalicat yavru kedi vitamini kullanabilirsiniz en çok önerilen vitaminlerden bir tanesi