Kedim Merdivenden Düştü

Kedim biraz önce merdivenlerin orda yatayım derken aşağı kata düştü. Merdiven arasında halı vardı, ona vurdu ama sırt üstü düştüğü için ayağına darbe aldı. Başta korkup saklanırken hiçbir problem yoktu, yatağa yatırdıktan sonra bi süre kalkmadı, bende bi sorun var mı diye yere koydum. Sol ayağı topallıyordu, hemen veteriner aradım fakat bulunduğum yerde açık veteriner yoktu, bende başka bir veterineri aradım, sabah veterinere götürün şoktadır vs dedi. Sabaha kadar ne yapmam lazım? ( buz koydum)

1 CEVAP

çok geçmiş olsun yüksekse iç kanama riskine karşı iğne yapılıyor hemen vet görürse o kadar yüksek değildi diyorsanız yine de kemikte kırık/çatlak oluşma riski var elle muayne edince vet karar verir ama röntgen çekilirse iyi olur. sizin yapabileceğiniz bir şey yok şuanlık