Kedi Balkon Filesi Nasıl Olmalı

gulsahecem

Merhaba kedi balkon filesi nasıl olmalı sizce? 4×4 göz aralıklı balkon filesi kullanan var mı? Sizce kedilerin çıkabileceği bir aralık mı?
Çok arada kaldım 2×2 göz aralığı olan var ama onun ipi 1 mm 4×4 göz aralığı olan var onun ipi 2.5 mm. O bir tık daha sağlam gibi ama onun da göz aralığı büyük gibi biraz. Kullananlar yardımcı olabilir mi

6 CEVAP

dezgicavus

İp biraz esnerse 4x4 ten kafası çıkabilir bence sıkıntı yaratabilir. Kediniz yapı olarak küçükse daha da sıkıntı

gozdeyilmaz

Bizde daha geçenlerde yaptırdık file değil alüminyum tel şeklinde kilitli ve içe açılır aralıkları normal sineklikten biraz daha büyük eğer ki maddi olarak zorlamazsa öyle bi şey öneririm kesinlikle. Bu konuda suzionline oldukça güzel yönlendirme yapmıştı ona bakmanızı öneririm. Ama bence aralıkları ne kadar küçük o kadar iyi

gozdeyilmaz

Biz cama alüminyum yaptırdık ama balkonda kümes teli bile kullanabilirsiniz hem maaliyeti düşürür hemde istediğiniz sıklıkta monteleyebilirsiniz

Zeeelis

biz 4e 4 olandan kullanıyoruz taktırmadan önce imkanınız varsa gidin görün kumaşını çok esnek bir kumaşsa 4x4 e olan 7-8 cm e bile uzayabiliyor buna dikkat edin bizimkinde öyle bir durum yok gayet sağlam zaten fileci de 4x4 olanların kedi filesi olarak geçtiğini söyledi 2x2 olanlar kümes filesi falan dedi bilmiyorum belki de vardır 2x2 kedi filesi de .

Zeeelis

biz 4e 4 olandan kullanıyoruz taktırmadan önce imkanınız varsa gidin görün kumaşını çok esnek bir kumaşsa 4x4 e olan 7-8 cm e bile uzayabiliyor buna dikkat edin bizimkinde öyle bir durum yok gayet sağlam zaten fileci de 4x4 olanların kedi filesi olarak geçtiğini söyledi 2x2 olanlar kümes filesi falan dedi bilmiyorum belki de vardır 2x2 kedi filesi de .

Zeeelis

profilimdeki fotoğraflardan görebilirsiniz bizimkini .