Dermaleen Mi, Perfect Wash Mı?

Cotontzu_Siri

Anket

Dermaleen
(4 oy)
Perfect Wash
(3 oy)
Ben de merak ediyorum
(10 oy)
Toplam (17 oy)

İkisini de çok öneriyorlar. Kokuyu yok etmek için hangisi daha iyi ve sağlıklıdır? Perfect Wash derideki yağ tabakasına zarar vermediği için her gün yıkamada bile koku yapmıyor diye duydum. Dermaleen de deri sağlığı için olduğundan kokuyu azaltır diye düşünüyorum. Perfect Wash doğal olduğu için de öneriliyor ama pek bilindik bir şampuan olmadığı için denemeye korkuyorum. İkisini de deneyen var mı? Hangisi daha iyi sizce?

13 CEVAP

KedimVar

Sizin dediğinize göre Perfect Wash yağ tabakasına zarar vermiyormuş ve doğalmış. Bana gayet güzel gözüktü bu bakımlardan. O yüzden Perfect Wash dedim.

Cotontzu_Siri

Kesinlikle perfect wash alacağım. Naturalis adramys firması çok hoşuma gitti. Tamamen hayvan sever bir firma, verdiğimiz para sokak hayvanlarının yararına kullanılıyor. Fiyatları oldukça uygun ve tamamen doğal, sağlıklı ürünler üretiyorlar.

KedimVar

Bu sadece köpekler için mi kullanılıyor peki?

KedimVar

Teşekkürler :))

dollfacepersian

Perfect Wash ı seçmenize sevindim.Natural Adrayms'a bayılıyorum ben. Her şey tamamen döğal ve çok güzel.Birde canlarımızın doğum günlerini de önemseyip onlara pasta yapmaları çok hoş.Ben oğlumun 2. yaşını oradan aldığım sosisli muffin ile kutladım ve ton balıklı kurabiyeler aldım. Çok lezzetli kokuyorlardı ama oğlum pek beğenmedi.Bu tür şeyler kedilerden çok köpeklere yönelik olduğu için normal.Perfect Wash almamıştım o zaman ama özellikle siyah orkideli sakinleştirici etkisi olan şampuanı denemeyi çok istiyorum:)

Cotontzu_Siri

Katılıyorum. Hangi çeşidini alsam karar veremedim, sanırım siyah orkideliyi alacağım.

Cotontzu_Siri

Benim gönlüm de perfect wash'tan yana. Ama kullananların fikrini almak istedim. Teşekkürler

Cotontzu_Siri

Perfect wash alacağım sanırım. Organikmiş, fiyatı da çok uygun.

Cotontzu_Siri

hem kedi hem köpekler için

Cotontzu_Siri

Multivitaminleri de var. Onlar da hiç bir kimyasal, katkı maddesi içermiyor. Vitaminler bitki vb. şeylerden geliyor

Scarlite

Üç sene kadar dermaleen kullandık kokusu ve temizlik hissi çok güzel , antibakteriyel olması da güzeldi. Son 1.5senedir de perfect wash un hem puppy hem lavantalı olanını kullandık. Puppy inanılmaz güzel kokuyor . Ancak hangi şampuan olursa olsun ayda veya iki ayda bir kereden fazla yıkamamalısınız. Sık yıkamak veya parfüm gibi ürünler kullanmak deriyi her zaman kötü etkiler. Kaliteli tahılsız bir mama da tüy yapısı için önemli bir kriter

gozdecoskn

merhaba keinlikle perfect wash :) temizliği çok gzl ve harika kokuyor. banyodan sonra köpek ya da kedi kokusu almıyorsunuz. içeriği organik :) çok köpürmüyor ama sudan güzel temizlediğini fark edebilirsiniz.
Natural Adrayms'a ait her ürün harika.
Ben kurabiyelerin hepsini denedim. köpeklerim bayılıyor.
Sahiplendiğim kedide kronik idrar yolu enfeksiyonu vardı. Onu da deve dikeni yağı ile çözdüm. Hem kedi hem köpeklere uygun :)

minnoskoss_123

Ne kadar eski bir soru bu? Baktınız mı tarihe? 2 sene önce sorulmuş. Dikkatli olmanızı rica ederim.