Golosi Mi Mystic Mi

iremgozkaya

daha önce brit care fitmin gibi mamalar kullanmıştım kedime. ama şuan ikinci bi kediyi eve almak durumunda kaldım. haliyle bütçem zorlandı. kilosu 20 25 tlden yukarı çıkamayacağım maalesef. çok araştırdım ama mystic ve golosi dışında mama bulamadım bu fiyat bandında. mystic içerik olarak çok daha iyi görünüyor ama güven sorunu var maalesef. 1.5 kilosunu aldım denedim bi sorun çıkmadı kedilerde şimdilik ama ileri vadede ne olur bilemiyorum. ikisi arasından ya da bu fiyat bandında başka mama önerileriniz ne olur

4 CEVAP

mrcasper

mystic güzel bir mama gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

Ebrugolbasi

Kullanmadım ama kullanan arkadaşım var ve o da sizin gibi 2 kediye sahip. O mystick mamasindam memnun. Ben bu yüzden mystic i oneriyorum size. İçeriği fiyatına göre gayet zengin.

Lils

Mystic kediniz yiyorsa ve ishal yoksa kullanabilirsiniz bence. Ben de kullanıyorum. Tabi yeni bir mama uzun vade hakkında kimse yorum yapamaz sanırım. Ben 1.5 kiloluk paketi bitirdim ve 15 kiloluk aldım. Bu bitince başka markaya geçmeyi düşünüyorum.

kibatarcin

Golosi ithal bir mama İtalyan olduğu için fiyat konusunda biraz daha üstlere çıkabilir fakat içerik açısından mystic ile çok da bir farkı görünmüyor.Mystic yerli üretim o yüzden daha uyguna alınabilir.Tasaruf etmek için hemde kalite açısından mystic daha iyi gibi