Mantar Aşısı Yaptırmalı Mıyım?

MilkaBegum

Kedimde mantar şüphesi var dün veterinere gittik ama yardımcısı oradaydı mantar aşısı, dış parazit ve bir krem uygulayacağını söyledi ama veterinerin kendisi olmadığı için yaptırmadık bugün tekrar götüreceğim. Burada gördüğüm kadarıyla mantar aşısı sağlıklı değilmiş veteriner yapalım derse ne demeliyim?

6 CEVAP

1Elif

Karaciğeri zorluyor mantar aşıları ve ilaçları. O yüzden sağlıklı değil deniyor.

1Elif

Karaciğeri zorluyor mantar aşıları ve ilaçları. O yüzden sağlıklı değil deniyor.

MilkaBegum

Evet öyleymiş yaptırmadım, teşekkür ederim

e234567

ne yaptırdığınızı sorabilir miyim? benim kedimin de aynı sıkıntısı var

pompompurin

yaptırmayın sakın iç organları çok yoruyor benim kedim yeni mantar oldu ecosin sprey kullandık 2 gün ve hemen iyileşti. mantar aşısını ağır olduğu için hekim de yapmak istemedi. eğer çok ilerlerse ve artarsa, ecosin etki etmezse yapılabilirmiş. fakat son çare gibi düşünün

e234567

sorularımda var aslında fotoğrafını görebilirsiniz yeni olmuş, ecosin etki eder mi sizce,