Bu Mamayı Sokak Kedilerine Versem Sorun Olur Mu?

KedimVar

Bu mamayı sokak kedilerine vermeyi planlıyorum. Aralarında yavrular da var ama sorun olacağını zannetmiyorum. Ayrıca üzerinde İran kedileri için olduğu yazıyor. İran kedisi dışında başka kediler (tekir,sarman) yerse sorun olur mu?

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

Sorun olmaz

dollfacepersian

Irka özel mamaların tane yapısı dışında içerik olarak diğer mamalardan pek farkı olduğunu düşünmüyorum.Benim iran kedim var ve kısa bir dönem haricinde ırkına özel mama kullanmadım ve bir zararını görmedim.Normal kedi maması iran kedisine bir zarar vermiyorsa iran kedisine özel mama diğer kedilere bir zararı olacağını sanmıyorum

pamuk18pamuk

@dollfacepersian evet mantıklı aslında. Bu arada neden bu mamayı sokak kedilerine veriyorsunuz?

Senaoktem

Demekki başka kedilere yan etkisi var başka mama verin kedilere bişey olsun istemeyiz

nevin_alkan

Olsun

KedimVar

Evet vermeye karar verdim ben de :)).

Pamuk18pamuk
Ben de kendi kedime bunun british lere özel olanını aldım. Evde bunun olduğunu bilmiyordum. Yeni buldum ve hiç açılmamış. Ama sürekli mama değişimi iyi değil diye bunu sokak kedilerine vereceğim. Sık sık mama değiştirmek istemiyorum. British lere özel olanıyla devam edeceğim. Kedim deli oluyor ona. :))

KedimVar

NEDEN KOYDUĞUM BÜTÜN FOTOĞRAFLAR TERS ÇIKMAK ZORUNDA?! Ters çevirip bakar mısınız?

yasement

Iran kedileri secici diye lezzetli mi ne yapiyolarmis bu mamayi oyle biseydi. Verin tabi bisey olmaz.