Kedimin Kakası Kanlı Nedendir Acaba ?

mINEoZDEMIR

Merhaba , Kedimin kakası kanlı kedim önceden kanlı ishal olmuştu veterinere götürdük geçti . Sonra kedim tekrar ishal ve kanlı yapmaya başladı .geçen sefer verdiğimiz ilaçtan verdik ishal geçti fakat kanlı yapıyor arasıra . Nedendir acaba ?

4 CEVAP

ebrardogan

Kedinizin aşılarının tam olduğundan emin olmalısınız. İç&Dış parazit aşıları yok ise parazit kapmıştır (yüksek ihtimalle)

ebrardogan

Kedinizin aşılarının tam olduğundan emin olmalısınız. İç&Dış parazit aşıları yok ise parazit kapmıştır (yüksek ihtimalle)

yalkuzak

mamaya alerjisi olabilir, bağırsaklarında problem olabilir, hemoroid olabilir

mINEoZDEMIR

İç dış aşısı yapıldı .