Kedim Karnı Sış

AliTalha71

Merhabalar 2 aylık sarman kedim biraz zayıf kaldığı için veteriner tavsiyesi ile vitamim ve yas mama takviyesi kullanıyorum. Bugün yaş mamayı biraz fazla veridm galuba karnı sişmis. Kabız değil tuvaletine baktım. Nerden baksanız bi 100 15p gr yedim normal midir acaba? Bide veterinerimizin zayif olduğu için ishal olmazsa yaş mama vermeye devam edebilirsiniz dedi. Bu ne kadar doğrudur cevaplarsaniz sevinirim

2 CEVAP

theyusra

o kadarı biraz fazla gibi normal bir yavrunun günde 55 gram yemesi gerektiğini varsayarsak bence 80-85 gramdan fazla yememeli karnının şiş olması iç parazitten dolayı da olabilir bu arada, bazen sadece iç parazit şurubu yetmiyor bir de iğnesini yaptırmayı deneyin veterineriniz izin verirse.

AliTalha71

İğne oldu zaten çoktaaann 2 aylıği biraz geçkin yavrum dun hesap 2 aylık dedim ben