İyi Bir Mama Mı?

Arkadaşlar bu mamanın 1.5 kg Veteriner de 50₺ ..
Sizce nasıl iyi mi?
Kullanan varmı

8 CEVAP

aysekara1

Fiyatından da anlayacağınız üzere kötü bir mama. İçeriği de aynı şekilde kötü. 10 kilosu 130 tl bu fiyata iyi içerikli mama bulamazsınız. Uygun fiyatlı mama arıyorsanız matisse, bozita alabilirsiniz içerikleri de iyi.

aysekara1

Aynen öyle ben şahsen bazı veterinerlerden daha fazla şey bildiğimi düşünüyorum 500 tane veteriner dolaşınca.

Veterinemiz de ucız mamalar arasında en iyisi demişti oysaki.
Tahıl oranı düşük proteini yüksek gibi şeyler söylemişti.
Neyse araştıralım bakalım araştıra araştıra veteriner olcaz yakında 😂

Rapisa

https://kahramanbaykus.com/turkiyede-satilan-kuru-kedi-mamalari-genel-cizelgesi/
Bu linkte mamaları puanlamış ben bakmıştım bu mamaya uygun fiyatlı mamalar içinde bonachibo dan yüksek puan vermiş fakat bana uygun fiyatlılar içinde iyi gibi gelmedi. Eğer uygun fiyatlı arıyorsanız ben temi. Z. M. Ama da kuzu etli bir mama aldım en son. Protein oranı iyi geldi bana. Fakat henüz denemediğim için performansı hakkında yorum yapamıycam. Orta/iyi mama olarak brit care veya bozita alınabilir bence

pompompurin

kağıt üzerinde içeriği iyi bir mama. veterineriniz doğru söylemiş fakat çok ucuz olduğu için ne kadar güvenilir bilmiyorum. sokak kedilerine alıyorum ben bunu.

haticeseven

veterinerler pahalı satıyor

Aynı fiyata mystic var. İçeriği iyi. Kullanılabilir bir mama.

mrcasper

iyi bir mama değil eğer bu fiyatlara bir mama arıyorsanız Mystic öneririm uygun fiyatlı ve içeriği iyi bir mama bütçeniz yüksek ise Orijen, Acana, Taste of the Wild, N&D öneririm