Kedim Bana Küsmüş?

CalicoMinos

Kedim bana küstü ne yapmalıyım nasıl gönlünü alacağım arkadaşlar biz kedi emziriyor diye takviye olarak et veriyorduk oda sanırım alıştı şimdide vermiyorum çünkü durmuyor et istiyor sürekli ve sınava hazırlık yapıyorum son zamanlarda ilgilenemedim pek şuan bana kendini sevdirmiyor arkasını dönüyor gözleri sulanıyor 😥 neyle mutlu edebilirim et demeyin alışıyor mama yemiyor sonra.... Bu arada linç etmeyiniz kedi zayıflıyor diye yavrularını emziriyor diye pişirip veriyorduk eti

4 CEVAP

dezgicavus

Ya linçlik olan o değil bir sürü gereksiz soru açman. ONUNLA VAKİT GEÇİRİP OYNAMAN LAZIM, bu kadar basit bir şeyi de sorma artık. Daha önce de sormuşsun kedi küsermi diye, bugün petlebi uygulaması var mı demişsin bunları Google a yazarakta bulabilirsin. Tecrübe gerektiren ya da acil olan durumlar değil bunlar, biraz araştırma ve ardından düşünme ile bulabilirsin cevabı.

CalicoMinos

Kedi oynamayı sevmiyor burda herkes soru soruyor onların cevabı da Google de yazıyor ama beğenmiyorsan sende soruma cevap yazma lütfen ben senin sorularına birşey demiyorum cevap için teşekkürler bu saatten sonra benimle muhatap olmazsın biter.

CalicoMinos

Burası hayvanlar için kurulmuş bir site herkes istediğini sormakta özgür kimse kimseye ne soruyor diye karışamaz

CalicoMinos

Herkes mama ile öneri soruyor o zaman bunada karışın intarnette yazıyor diye yaptığınız gerçekten saçmalık bir rahat bırakın insanları