Felicia Mı Pro Choice Mu

ilknurgulmek

Felicia mı daha iyi pro choice mu ya da bu iki mamanın fiyat aralığında başka önerdiğiniz mama var mı ? Mystic mama incelemelerine baktım yine bu fiyatlarda onu da beğenenler var ama önerisi olan var mı?

9 CEVAP

Simurg1queen

Merhabalar öncelikle resmi siteleri dışında lütfen ürün içeriklerine aldanmayın.. Ham maddesine bakarak ürünleri almanızı tavsiye ederim..
oğlumu henüz kısırlaştırmadım 7.ayından 1 yaşına girecek o zamandan beri pro Choice 34 kullanıyoruz hiç bıkmadan usanmadan severek tüketiyor.. mevsimsel tüy dökümü dışında hiç bir sorun yaşamadım..

Pro Choice hidrolize somon proteini %30
Felicia hidrolize somon proteini %22
İçerikler birebir aynı olmasına rağmen Felicia da % kaç oranında içeriklere yer verilmiş olduğu resmi sitelerinde yoktu ama pro Choice da vardı fiyat ve performansı açısından tercihim bu yönde olmuştu umarım yardımcı olabilmişimdir ☺️👍🏻

NazKai

Felicia derim başkada demem
kediniz yetiştik ise 12kglık alın çok uyguna geliyor somonlu alın kesinlikle

NazKai

tüy dökülmesini büyük ölçüde azalttı kesinlikle öneriyorum

ilknurgulmek

Felicia tavuklu kullanıyorum şimdi kuzu etlisine geçmeyi düşünüyorum teşekkür ederim :))

duman_cat_world

Merhaba. 🐾 Biz hem Felicia hem de Pro Choice kullandık. Kedim Pro Choice'u daha çok sevdi. Ama bu kediden kediye değişir. Felicia'yla içerik neredeyse aynı ama bir tık farkla Pro Choice öne geçiyor. Ayrıca Felicia bir tık daha pahalı yanlış hatırlamıyorsam. Bu yüzden Pro Choice öneririm. O fiyat bandında mı bilmiyorum ama kesinlikle Bozita veya Brit Care öneririm onların yerine. Belki bir tık daha pahalı ama premium segment bir mamayla kalitesi eşdeğer. Bu yüzden Brit Care veya Bozita kullanmanız daha iyi olacaktır. Yok ben onu da alamam diyorsanız (o zaman niye kedi sahiplendiğinizi anlayamam çünkü kedi sahiplenmek masraflı bir şey) Pro Choice alabilirsiniz.
Musmutlu patili günlerr. 🐾🐾🐾

ilknurgulmek

Pro choice neden önde peki içerik olarak öne geçmesine sebep olan fark nedir?

ilknurgulmek

Çok teşekkür ederim tekrar bakarım içeriklerine 😊

mrcasper

İkisi de aynı diye biliyorum

ilknurgulmek

Peki felicia kullanıp içerisine az miktarda brit care karıştırsam sıkıntı olur mu ? Brit care fiyattan dolayı çok sık alamayabilirim ama en azından feliciadan daha fazla kullanıp biraz da brit care kullanıp mamaları karıştırmam bir sorun oluşturur mu ?