Antalyada Ücretsiz Veteriner

sahrawisk

herkese merhabalar canım petlebi ailesi, umarım çok güzel bir gün geçiriyorsunuzdur.
biz birkaç kişi evdeki patili dostlarımızı kısırlaştırmak istiyoruz ancak her birimizin birden çok kedisi olduğu için ve veterinerlerden duyduğumuz fiyat operasyon başı 1.000₺ gibi pek de makul olmayan bir meblağ olduğundan dolayı ücretsiz sahipli kedi kısırlaştıran bir veteriner arayışına girdik. bu bir kurum veya vakıf da olabilir. elbette güvenilirliğinden emin olmadan sırf ücretsiz diye böyle bir şeye kalkışmayacağız. sizin önerebileceğiniz bir veteriner veya bir kurum var mıdır? herkese şimdiden çok teşekkür ediyor ve musmutlu günler diliyorum. :)

4 CEVAP

Lils

Belediye vetleri bazen sahipli hayvanları da kısırlaştırıyor. Tabi sokaktan sahiplenmiş olmanız lazım.

simbakedi

antalyada degilim ama genelde belediyeler ucretsiz kisirlastiriyor. ama guvenilirligi tartisilir. 1000tl cok buyuk bir para eger hayvan hastanesi varsa sehrinizde onlara sorun

sahrawisk

belediyeler sokak hayvanlarını ücretsiz kısırlaştırıyor, ev kedilerini kısırlaştırmadıklarını duymuştum. ayrıca güvenilir olup olmadığı konusunda emin değilim ne yazık ki :(

Antalya da değilim ama bildiğim kadarıyla veterinerler sahipli hayvanlara kısırlaştırma yapmıyor