Ağız Kenarında Şişlik

LLale

Dün farkettim yavru kedimin ağız kenarında şişlik var oyun oynarken çok vuruyor biryerlere ondan kaynaklı olduğunu düşündüm.Sizce?

8 CEVAP

YigitGocmen

Veterinere danışmalısınız, çok ciddi bir şey olduğunu sanmıyorum ancak yine de veterinerin görmesi gerekiyor.

merakli

sivilce olabilir:D bi veterinere danışın hastalık olabilir

merakli

sivilce olabilir:D bi veterinere danışın hastalık olabilir

merakli

sivilce olabilir:D bi veterinere danışın hastalık olabilir

merakli

sivilce olabilir:D bi veterinere danışın hastalık olabilir

merakli

sivilce olabilir:D bi veterinere danışın hastalık olabilir

merakli

sivilce olabilir:D bi veterinere danışın hastalık olabilir

Rapisa

Merhaba, bahçemde beslediğim kedilerden birinin ağız kenarında bir hastalık olmuştu veterinere götürdüm cildinde kurtçuklsr oluşmuş ve bu yüzden doku kaybı oluştu. Belki ciddi bir şey değildir ama yinede veterinere götürmekte fayda var