Kedimi Kedi Oteline Bırakacağım İki Hafta

Nurcanpolo

Kedi mi kedi oteline bıraktığım zaman kendini terk edilmiş hissedermi

3 CEVAP

Ahmetemind

Evet hisseder. İki hafta uzun bir süre, eve geri aldığınız zaman alışması da zaman alabilir. Bırakacağınız yeri önceden gidip inceleyin. Odalar ne kadar izole, ne kadar sıklıkla dezenfekte ediliyor, hayvanlardan sorumlu bir veterinerleri var mı, odaların büyüklüğü nasıl, hangi mamayı kullanıyorlar vb gidip kendiniz görün. Bu tarz şeylere izin vermeleri lazım ki bunları incelemek gayet normal.
Belki kedinizin yanında çok sevdiği oyuncaklarını ve sizin kokunuzu barındıran, çok sık giydiğiniz bir iki kıyafeti vb. verebilirsiniz. Tatile giderken filan bu tarz şeyler yapanları duymuştum. Sanırım yardımcı oluyormuş

puglife

Eğer size çok bağlıysa bunu hissedebilir. İyi bir otele bıraktığınızdan emin olun. Başka çare olmadığı zamanlarda yapılabilecek bir şey kalmıyor maalesef. Ona geri döneceğinizi hissettirmeye çalışın mutlaka.

simbakedi

hisseder