Bio Pet Active Kedi Süt Tozu

dollfacepersian

Merhabalar,şuan baktığım minik kız için takviye olarak kedi süt tozu almak istiyorum.Bio pet active markasının süt tozu fiyat olarak çok uygun geldi Yavru için almayı düşünüyorum.İyi bir süt tozu mu sizce?Beaphar ve gimcat markaları bilindik ve iyi markalar biliyorum ama şuan bütçeme uygun değiller.
Yardımcı olursanız sevinirim

4 CEVAP

KedimVar

Benim kullandığım kedi sürü tozu. Bence gayet iyi. Üstelik çok güzel de kokuyor benim de içerim geliyor :D Küçükken biberonla zorla veriyordum ama büyüdükçe önlerine konulunca kendileri içmeye başladılar.

Cotontzu_Siri

İyi diye duydum. Bir de Dr. Clauders marka süt tozu çok besleyici demişti biri hatırladığım kadarıyla

dollfacepersian

CotontzuSiri
Ben markanın şampuanlarını ve malt macununu kullanıyorum ama süt tozu hakkında fikrim yok.Umarım iyidir.Dr. Clauders süt tozu fiyatı beaphar ve gimcat arasında. Maalesef uygun değil bana

KedimVar

İçesim*