Kuru Mamanın Bayatladıgını Nasık Anlarız

kang14

Arkadaslr ben N&D balıkı yulaflı ve buğdaylı kuru köpek maması aldım. Tüketim tarihi en son 2022 olarak görünüyor fakat bir garip yapısı var. Köpeklerin yerken çiğnerken ki o kıtırdı sesi gelmiyor. Nemli desem değil gibi bayat mı bilemedim karar veremedim. Nasıl anlarız bunu başka?

3 CEVAP

kang14

puglife Yeni actım daha mamayı dediğiniz gibi izlicem bakalım bir süre köpekleri. Kokusu da zaten biraz agır bakık kokuyor bir gariplik hissetmedim ya da alıştıgımda balıklı mama kokusuna bilemedim.

puglife

Kokusundan belki anlaşılabilir. Köpeğiniz yedikten sonra kusuyorsa, dışkısında farklılık oluşuyorsa ya da yemek istemiyorsa bozulduğundan emin olabilirsiniz. Mamaları iyi muhafaza ettiğinizden emin olun.

simbakedi

kopek mamasini bilemem de nd kedi mamasi balikli olan da cok agir miktarda balik kokuyor. icinde fazla miktarda koyduklari icin bu.