Kedimin Dışkısında Pirinç Benzeri Beyaz Lekeler Var

kenma

Bugün fark ettim poposunda dışkıyla beraber beyaz beyaz şeyler var. Neden olabilir? Daha 2.5 aylık yavru ve iç parazit aşısını yaptırdık. Dış paraziti yapmadılar kilosunun yetersizliğinden dolayı. Fotoğraf da bırakıyorum.

4 CEVAP

İç parazit yumurtalara etki etmiyor bunlar muhtemelen yumurtadan çıkanlar. İletirseniz size uygun tedaviyi baslaticaktir

simbakedi

ic parazit dokuyor olabilir veterineri arayip bilgilendirin bence

kenma

arayacağız şey ama aşısını olalı birkaç hafta oldu😔 kullanılan aşıyla bir ilgisi olabilir mi? veterineri değiştirmeli miyiz sizce

simbakedi

hayir tedavi gorur ic parazit icin sorunun veterinerde oldugunu dusunmuyorum