Vahşi Kediler Kedime Saldırıyor

Aysen61

Arkadaşlar kedim evimizin bahçesine günde 2-3 saat çıkıyor dişi bir kedi dışardaki erkek kediler kedime saldırıp duruyor kanlar içinde kalıyor kedim ne yaparsam yapayım o erkek kedileri uzaklaştıramıyorum bahçemden bir fikri olan var mı benim kedimde dışarı aşığı çıkmadığında çok ağır depresyona giriyor

5 CEVAP

puglife

Kedilerin bahçenize girmesini engellemek için bir imkanınız yok mu?

Aysen61

Malesef duvarlar kısa kedileride bilirsiniz her yerden girip çıkabiliyorlar

Bengu1988

Gerekirse dışarı salmayin yazık kanatacak kadar saldiriyorlarmis. Isırma ve tirmalamadan hastalık da bulaşabilir.

theyusra

kedileri kısırlaştırın.

Aysen61

Şu anlık salmıyorum dışarı yakalayabilsem saldıran kedileri veterinere götürüp gerekli şeyleri yaptırıp sahiplendireceğim ama asla tutamıyorum haylazları