Kedimin Isırması

Loura7

Kedim elimi çok fazla ısırmaya çalışıyor bunu nasıl engelleyebilirim?

5 CEVAP

pablopicasso

Diş çıkarma döneminde ise normal zamanla bırakacaktır. Ama siz her ısırdığında yine hayır diye uyarın. Yada kabaca bir ahhhg diye ses çıkarın.🥰

Loura7

Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için ☺️

MOnur

Bendede aynı sorun vardı şuan kedim 3aylık bu sorunu kolonya ile hallettim mümkün olduğunca kolonya sürüyorum elime yanaşmıyor bile bazen ise kapağı açtığım gibi kaçıyor sevmek sevilmek için geliyor yanıma ama elimi ısırmıyor kolonya kokusu sindiği için deneyebilirsin.

Dobbyko

Bende her şeyi denedim hayirdan küsmekten anlamadı. Kolonyadan benim sıpa da hazetmiyor ama benim ellerim kuruyordu bende birgün manikür için olan meşhur markanın kremi var vazelin gibi elime onu sürdüm yine yeltendi ısırmaya, kokladığı gibi kaçtı. Artık sürekli onu sürüyorum hem bakım oluyor hemde ısırmalar azaldı.🤭

Loura7

Kolonya yöntemini bende deneyeceğim umarım olur 😄