Kedi İçin Hangisini Almak Mantıklı?

CalicoMinos

Kedi tırmalama tahtası alacağım hangisini alayım?

12 CEVAP

Renklipati

Çok abartı pahalıya kaçmayın ortada olan benim var, canı nereyi isterse oraya gidiyor bazan tahtasına gidiyor zorla birşeyi yaptıramaz sevdiremezsiniz ben o tahtayı peşinde gezdirdim her odaya koydum dediğim gibi keyfi isterse gitti tahtaya

pablopicasso

İlkinden 1 adet, 2. den iki adet artı yuvalı kulesi var. Canı isterse 2. olanı > kullanıyor.

Küçükken daha uyumlu idi. Büyüdükçe gönlü ne isterse.

Ancak düzenli kullandığı yer yatak bazamın 3 çevresi. Yere yatıp, sabah akşam komando hareketi ile şahane tırmalıyor bazamı🤣🤣 saldım gitti.😆

deniznergis

benimkide tahtayı tırmalamayı bıraktı bazayı tırmalıyor 3 aydır.

mrcasper

en ucuzunu alın

CalicoMinos

17 ₺ olanı gördüm ipleri bir süre sonra kopmasın n .11 .com da gördüm

pablopicasso

Ben olsam araştırıp, dikey ve boy olarak uzunu tercih ederdim.

Minoş yavru mu bilemiyorum ama büyüdükçe kısa olanlarda zorlana biliyorlar.

Tekrar masraf yapmamak adına dikey ve uzun olanı tercih etmeniz doğru olur diye düşünüyorum. Doğaları gereği de ağaçları tırmaladığını düşünürsek🥰 diğerlerinin ya üzerinde oturuyorlar yada altına girip yatmayı uygun buluyorlar.

Tecrübem bu yönde umarım yardımcı olabilmişimdir.

Lils

En ucuzunu alın bence de. Ben ortadaki kullanıyorum memnunum. Kedim onu tırmalıyor genelde. Başka yeri pek tırmalamıyor

CalicoMinos

Kedim 8 aylık diğer yavrusunu da eve alacağım oda şuan 1 aylık ama 3 aylık olacak o yüzden bende büyük istiyorum

CalicoMinos

Kedim 8 aylık diğer yavrusunu da eve alacağım oda şuan 1 aylık ama 3 aylık olacak o yüzden bende büyük istiyorum

aysekara1

Benim kedim beş senedir dikey olanından kullanıyor hem de severek.

Mduran

Ben ortadakinden kullanıyorum önemli olan kediyi alıştırmakta. Bence başta en basit dizaynlısını almak gerekiyor alışabilmesi için. Ben kızıma çok rahat alıştırdım ortadakine

putmeinatrance

  1. Olanı almak daha mantıklı size önerim 80 cm ve üzeri almanız iyi esneyebilmesi için ideal boyut bu diğerlerinde çok rahat edemeyebilir zamanla