Kediniz 4 Aylık İken Kaç Kiloydu

mrcasper

Bu gün kedim 4 aylık oldu ve yaklaşık 2 kg kilosunun ideal olduğunu biliyorum ama yinede gözüme zayıf geliyor sizin kediniz 4 aylık iklen kaç kg di

4 CEVAP

simbakedi

kilosunu rakamlarla ölçmeyin lütfen siz de biliyorsunuz :) ama benim kedim uzun bir kedi 2 kilo olduğunda 2.5 aylıktı :D 4 aylıkken muhtemelen 3-4 kilo aralığındaydı şu an 7-7.5 aylık 4.7kilo

tyguler

3-4 dü heralde benimki de. tombikmgörünüyordu. size görunüşte zayıf geliyorsa veterinere sorup veterinerle kilo aldırmaya çalışabilirsiniz.

aysekara1

2-3

benirem

2,400gr ile gidiyoruz şu an