Mamayı Kaç Kilo Alıyorsunuz?

Snzlc

Bu soruyu daha önce de sormuştum. Tekrardan sorayım istedim. Arkadaşlar kedinizin mamasını kaç kilo alıyorsunuz? Ben bu ay mystic mama deniyecegim ve kedim severse mystic mamanın 15 kiloluk olanlarından alayım diyorum.

18 CEVAP

Telk kedi 1,5-2 kilo yeterli oluyor mamanın aromasını kaybetriemiyor hem

gizemdr

tek kedi olduğu için 2 kg alıyorum. onu bile sonlara doğru sıkılarak yiyor