Mamayı Kaç Kilo Alıyorsunuz?

Snzlc

Bu soruyu daha önce de sormuştum. Tekrardan sorayım istedim. Arkadaşlar kedinizin mamasını kaç kilo alıyorsunuz? Ben bu ay mystic mama deniyecegim ve kedim severse mystic mamanın 15 kiloluk olanlarından alayım diyorum.

18 CEVAP

tyguler

ben 7kg, 10kg, 12kg o boyutlarda alıyorum.

Renklipati

4,5 alıyorum başka boyutu yok benim,hem bitince aramo değişikliği yapıyor um sadece sıkılmasın diye marka aynı oluyor

simbakedi

10 kg aldığım da oluyor 5 kg da. 10kg aldığım zaman kedim sıkılıyor sonlara doğru 3-4 ay aynı mamayı yediği için. o yüzden 5 kiloluk alıp bittikçe aroma değiştiriyorum

Rapisa

Ben ayda 30kg tükettiğim için 15 alıyorum fakat tek kedim olsaydı kaç kg uyguna geliyorsa onu alırdım. 15 likler daha uygun oluyor. Çok uzun sürede bitecekse ben önceden bozdolabı poşetlerine ayırıp saklıyordum.

Lils

15 kg çok fazla bir kedi için bence. Ben aldım pişmanım. Kuzenimin kedisiyle ortak almıştık. O yemedi. Önceden denediğimizde yemişti. 15 kg bize kaldı ama bitmiyor.

orhdoner

Ben de 4,5 kilo alıyorum iki kedime bayağı gidiyor

puglife

2 ve 4 kilo arası ideal fikrimce.

fidanaran

Ben 2 kedim için en fazla 3-4 kilo alıyorum 10 15 kilo bayatlar diye almıyorum

pablopicasso

3 kg lık

mrcasper

ben 1.8 kg alıyorum 1 ay civarı gidiyor

Bobomon

1,5 ve 5

diablerose

ilkinde 15 kilo aldim. bu bitince artik 1,5 kiloluk alcam

2-3 kedimiz var 8-10-12-15 kg alıyorum kilo olarak hangisi ucuza geliyorsa. Mesela geçen lavital kuzulu kısır aldik kilosu 18 tl ye geldi.

cemremio

Tek kedim var o yüzden 1,5 kg alıyorum

cemremio

Tek kedim var o yüzden 1,5 kg alıyorum