Kediniz Kaç Saat Uyuyor

orhdoner

Merhaba arkadaşlar benim iki tane kedim var her yerde okuduğum kadarıyla 18 saat ile 15 saat arası uyurlar diye geçiyor fakat benim iki kedim de 7 saat bile uyumuyorlar bu nasıl oluyor ben anlamadım kediler uykularına çok düşkündürler deniliyor biz de öyle bir durum yok acaba bu bir kıstasmıdır? Yoksa kediden kediye mi değişiyor uykuları da teşekkürler 🙏

2 CEVAP

Mduran

Kediden kediye ve kedinin yaşına göre değişir benimde yavru kedim ortalama yavru kedilerin uyku saatlerinden daha az uyuyor. Hıysuzlanmıyorsa sıkıntı yoktur

orhdoner

İkisi de 1 yaşında teşekkür ederim ☺️