Maltes Terier İçin Kuru Mama Önerirmisiniz Çok Pahalı Olmasın

GizemPati

İstemeden bir köpek sahibi olduk bakamayan bir aileden almak durumnda kaldık kuru mama ne yer acaba ben rast gele bir köpek maması aldım fakat yemedi

2 CEVAP

puglife

Doğru mamayı bulmak biraz zorlayıcı olabiliyor çünkü her mamayı yemeyebiliyorlar. Acana iyi bir marka, ben köpeğime Royal Canin kullanıyorum. İştahlı da yiyor ama bundan öncesinde de Reflex kullanmışlar önceki sahipleri, köpeğimde bir rahatsızlık yok şimdilik.
Tanıdıklarımın çoğunluğu Royal Canin kullanıyor fakat Pedigree kullananı da olmuş. Pedigree ve Reflex biraz daha uygun fiyatlı sanırım.
ProLine köpek mamasını asla tavsiye etmem ama. Ayrıca bazı köpeklerde tavuk içeren mamalar zararlı olabiliyor, buna da dikkat etmek gerek.

End_19

Brit care içeriği iyi bi tık daha uygun acana, nd ye oranla. Eğer bütçenize uyarsa kullanabilirsiniz. Benim Kızım da maltese şuan brit kullanıyor