Köpeğimin Dili Sürekli Dışarıda Suyu Da Var Ama Sürekli Dışarıda Olmasının Sebebi Nedir

Ağzını çok nadir kapatıyor yemek yerken felan yorgunluktan olabilir mi bilmiyorum ama fazla dolaşmıyor

5 CEVAP

deniznergis

sıcaktan lehliyor deriz. O şekilde kendini serinletiyormuş.

theyusra

köpeklerin dilinin dışarda olması sadece sıcaklıkla ilgili değildir, rahat ve mutlu olan köpekler de ağzını açık tutmayı sever

puglife

Benim köpeğim de her zaman öyle, korkulacak bir durum değil. Evham yapmanıza gerek yok.

AleynaParlak

Sıcaktan olabilir

MMiamu01

Sıcaktan olabilir ama zaten sıcak olmasa da köpeklerin dilleri çoğu zaman disardadir