Kedim Kustu

zeynepfi123

Kedim sabah ishal oldu,akşam 10 gibi kustu. Hemen ertesi güne randevu aldım veterinerden. Şimdi tekrar kustu ve içinden spagetti gibi bir şey çıktı hareket ediyor sanırım bir çeşit kurt. Çok telaşlandım acil bir durum var mı?

3 CEVAP

simbakedi

ic parazitle ilgili olabilir veterinere bildirin ve gidin bence

Melissa17

İc parazittir buyuk ihtimal cogu zamandan tuylerinden dokayida kusuyorlar malt vermeyide ihmal etmeyin parazit asilarinida kendi yediginiz yemeklerdende vermeyin mumkunse

Aybuke22

Büyük ihtimalle iç parazittir.Parazit alışının üstünden ne kadar zaman geçti?