Tül Perde Var İken Kedim Camdan Düşermi

mrcasper

Salonun camında malesef sineklik veya bir koruma olmadığı için camı açamıyorum ev çok havasız oluyor mecbur kalınca açmak zorunda kalıyorum açtığımda çok dikkatli oluyorum ama dalgınlığıma geldi diyelim tül perde kedimi korur mu

5 CEVAP

simbakedi

hayır tabi ki yırtması 2 saniyesini alır. oraya kedi sinekliği yaptıramıyorsanız bile file yaptırın. sineklik bile demiyorum özellikle kedi sinekliği.

gokcen86

Sineklik dahi korumuyor (Metal olanlar güvenilir olabilir.); acı bir şekilde deneyimledim. :(

gozdeyilmaz

Sorunuz çok komik tabii ki düşer. En kısa zamanda imkanınız varsa file ya da tel taktırın. Yoksa da parça parça havalandırın evi gözümün önünde bir şey olmaz diye düşünmeyin sakın bi anda yerde görürsünüz

çok kolay düşer biz sineklik yaptırıp sabitledik yinede korkuyoruz birşey olur mu diye çünkü sinekliğe baskı uyguluyor mümkünse metal yaptırın file bile bazen korumuyor

aysekara1

Nasıl korusun düşünce tül perde onu tutacak mı sineklikler tutamıyorken