Kedim Sürekli Suyu Döküyor?

Merhaba biri 4 biri 1 yaşında 2 kedim var küçük olan ilk geldiğinden beri suyla oynamayı çok seviyor hazneli kap aldım suyu ayağıyla dışarı atıyor geldiğini görünce de inadına daha çok yapıyo ve tüm suyu boşaltıyor kedi çeşmeleri var ama fiyatları aşırı pahalı uygun fiyatlı olanları var mı ya da önerbeileceğiniz bir çözüm var mı çünkü normal kapta da sürekli suyu döküyor

1 CEVAP

Bobomon

Merhaba böyle bir ürün kullanabilirsiniz çünkü kaplar sabit olduğu için dökemez
https://www.********.com/kanguru-shopping/siyah-celik-kaseli-ahsap-pati-desenli-ciftli-mama-ve-su-kabi-p-65910083