Erkek Kedimin Beyninde Tümör Çıktı

Lunasibirya

Arkadaşlar kedilerimi veteriner e götürdük dişi kedim sağlıklı çıktı bu iyi haber aşıları haftaya başlıcak kötü haber erkek kedimin beyninde tümör var:((( muayene diye uzun sürecek eğer tümör alınamazsa sonu kötü olabilirmiş şimdi hayvan hastanesinde orda kalıcak bebeğimin melek olmasını istemiyorum napıcam ben

14 CEVAP

pamuk18pamuk

Üzüldüm :( Geçmiş olsun umarım kısa sürede iyileşir

KedimVar

Çok çok üzüldüm. Eminler miymiş tümör olduğuna? Bence başka bir vet de baksın belki değildir. Umarım sağlığına kavuşur yavrucuk. :((

Lunasibirya

Tedavi oldu sonra yine bir hastalığa yakalandı Ve..... Melek oldu:(

Lunasibirya

Saolun varolun Ağustos'un başında kaybettim kuzumu :( çok zor oldu benim için ama ne yapabilirim ki artık çok geç tümör den sonra kanser çıkması gerçekten çok kötü

ursaminor

:(
Tedavi edilebiliyor muymuş?
Nasıl anladılar da teşhis koydular ya? Belki başka bir şey olamaz mı?
MR filan mı çektiler?

Lunasibirya

Arkadaşlar başka vet. Ede götürdüm ama durumu kötüye gidiyor

Cotontzu_Siri

Çok üzüldüm ya :( İnşallah iyileşir.

Lunasibirya

İnşallah:(

Ela04

Öldü mü?

SelinTuksal

Allah korusun ya o nası soru öyle?!

miasugok

Çok geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm :( şöyle düşünün beyninde tümörle yıllarca yaşayan insanlar var. Her tümör kötü olacak diye bir kural yok. İnşallah kediniz de sağlığına kavuşur bir an önce.

TarcinBey

İnşallah iyileşir çok üzüldüm

miasugok

İnanın çok üzüldüm, ne denir bilmiyorum:(( başınız sağolsun :(

SelinTuksal

başınız sağolsun :((