Köpeğim Mama Yemiyor.

burakgoksinn

Merhaba şunu farkettim köpeğim kokulu mamaları yemiyor bugün yaş mama vermek istedim kokladı ve gitti yemedi kullandığım kuru mamada sanırım ona ağır geliyor ve yemek istemiyor daha hafif daha az kokulu mama önerisi olan var mı ? Fiyat performans olursa sevinirim.

1 CEVAP

puglife

Tanıdıklarım Royal Canin mama kullanıyorlar. Köpeğimde bize gelmeden önce Reflex mama kullanılmış. Bir sorunu yoktu.
Uygun fiyat açısından düşünürsek Pedigree ve Reflex iyi diyebiliriz.
Şu an köpeğimde Royalist marka yavru köpek maması kullanıyorum. Bir sorun yok. Yaş mama olarakta Pedigree tercih ediyorum.