Kedimin Çenesinde Tekrarlayan Kedi Aknesi

suzandilan

Kedimin çenesinde kedi aknesi oluşuyor.Haftasonu olduğu için veterinerimize ulaşamadık.Dün bu kadar büyük değildi.Bu süreçle ilgili bilgisi olan aydınlatabilir mi?

8 CEVAP

Cook

Biz diş fırçasıyla tarayıp çenesindeki tüyleri kestik,daha sonrasında da bir süre dr animalla sildik.Tamamen geçmedi ama sizinki gibiydi benim oğlumunda şu an varla yok arası

zeldas

bu baya büyük muhakkak vet e götürün haftaiçi. ama bugünlük hafif sulandırılmış batikon sürebilirsiniz. bizim vet akne için bu yöntemi söylemişti. geçmiş olsun.

Elma sirkeli suyla silmeyi denediniz mi?

Miuw

Kekiği bir suda kaynatın sonra pamuk yardımı ile solon ben yaptım sirke iyi gelmiyormuş plastik kaplardan oluyor cam kaba geçin

Miuw

Kekiği bir suda kaynatın sonra pamuk yardımı ile silin ben yaptım sirke iyi gelmiyormuş plastik kaplardan oluyor cam kaba geçin

simbakedi

benim kedimde de bu kadar büyükken (belki az daha küçük) elma sirkeli suyla bastırarak sildim. o siyahlık dağıldı iyice. tamamen geçmedi şu an ama maalesef. dr animal aldım ben de onu deneyeceğim elime ulaşınca

suzandilan

bugün götüreceğim vet.e mama kanı camdı zaten çok teşekkür ediyorum

aysekara1

Benim oğlumun tüyü kalmamıştı bundan daha büyüktü ve kanıyordu akneleri. Oksijenli su hemen yok ediyor.