Kedimin Kakası Sıyaha Yakın

AliTalha71

Merhabalar yaklaşık 70 günlük sarman cinsi bi kedim var. Kakası biraz siyaha yakın renkte acaba normal mi resmini bırakıyorum.

6 CEVAP

melikecet

Normal gözüküyor zaten siyah olur kabızsa zeytinyağı bir çay kaşığı 54 günde bir verebilirsin yada kefir

melikecet

4 gün olacaktı pardon

Dobbyko

Normal kedinizin dışkısı. Ben bizimki böyle yapınca evde halay çekiyorum.😂 En ufak şeyden dışkısı yumuşuyor bizimkinin.🤦🏻‍♀️Kumu biraz daha fazla koymanızı öneririm dışkı kaba bulaşmış kediniz üstünü örtemezse partileriyle eve enf. taşıma riski var.

Senacesur

Rengi normal duruyor. Zorlaniyorsa yaparken yas mama ile kuru mamayi karistirabilirsiniz ya da yogurt verebilirsiniz. Kakasinin rengi ciddi anlamda siyah gorunurse parazitten dolayi olabiliyor diye okumustum. Ama bu normal gozukuyor

Miuw

Normal duruyor ama kabizsa enjektöre 1 ml zeytinyağı ver yoksa sivi yağda olur

Ahmetemind

Renk olarak normal. Kediniz tuvaletini yaparken zorlanıyor, dışkı parça parça top şeklinde çıkıyorsa o zaman diğer yanıtlarda da tavsiye edildiği gibi yoğurt vb. verebilirsiniz. Ayrıca gimcat'in de bir macunu vardı sindirim sistemi için. O da işe yarıyor, üstelik şuan sanırım baya indirimde petlebide. son kullanma tarihi az kaldığı için