Isırma Sorunu

Jetthro

Arkadaşlar merhaba benim 3 aylık bi köpeğim var ama son zamanlarda sürekli bana saldırıyor ıssırıyor hırlıyor kızınca da havlıyor apartmanda yaşıyorum komşular hemen şikayet ederler diye bir şey de yapamıyorum. Ne yaparak bu beni ısırma huyundan vazgeçirebilirim? Lütfen dişi kaşınıyo oyun oynuyo falan demeyin kemiği de var oyuncağı da var ısrarla gelip hırlayıp kolumu ısırıyor

1 CEVAP

Cotontzu_Siri

Canınızın acıdığını belli edin, ah diyebilirsiniz. Üzülüp pişman oluyorlar. En iyi kızma yöntemi kuyruğundan veya kuyruğundan çekmek